3D  ANIMACIJOS  MOKYKLA

Mūsų mokykla – tai komercinė, neformalaus švietimo įstaiga, kurios tikslas, ne išduoti diplomą, o išmokinti jus vienos nuostabiausių profesijų, kuri jums atneš ne tik pajamas, bet ir suteiks nepakartojamą kūrybinį džiaugsmą.

Mokyklos kursų pagrindą sudaro pačios moderniausios programos, besiremiančios naujausiomis technologijomis. Bus mokoma dirbti šiomis programomis:

- Autodesk Maya

- Autodesk 3d studio Max

- Adobe After Effects

- Adobe Photoshop

 

Autodesk Maya – šiuo metu yra viena profesionaliausių šiuolaikinėje animacijoje naudojamų programų. Jos pagalba buvo sukurti tokie filmų personažai, kaip Gollum‘as (Žiedų valdovas), Halkas, Deivi Džonsas (Karibų Jūros Piratai), daugybė Avataro personažų, tigras (Pi gyvenimas), daugelis Narnijos kronikų personažų ir daugybė kitų, o taip pat tokių  filmų kaip Matrica, Žiedų valdovas, Žmogus Voras 2, King Kongas, Hobitas, Karibų Jūros Piratai, Auksinis Kompasas ir daugelio kitų specialieji efektai.

 

Mokyklos programą sudaro du kursai, kurie abu trunka po 9 mėnesius, po 72 užsiėmimus (288 val.) kiekvienas. Mokykla veikia Klaipėdoje.

Pirmo kurso kaina – 700 €. Galima mokėti dalimis.

Antro kurso kaina -  800 €. Galima mokėti dalimis.

Pirmo kurso pradžia – rugsėjo mėnuo 2017 m. Tikslesnė data ir laikas bus patikslinti po jūsų registracijos telefonu 8 375 03729, arba e-mail‘u yacela@yahoo.com

Kursus ves Ričardas Liaugminas.  19 metų patirties 3d animacijoje.